Relaxační masáže doma

Relaxační masáže

Po dohodě přijedu k Vám domu, Nejprve masírované svaly prohřejeme rašelinovými nosiči, pustíme si příjemnou hudbu a namasíruji Vás voňavým olejem. Tato masáž je příjemná u které si krásně odpočine Vaše tělo ale i mysl. Tuto Relaxační masáž doporučuji alespoň na hodinu, aby jste si příjemně odpočinuli.

Relaxační masáž obličeje lávovými kameny

Po dohodě přijedu za Vámi na smluvené místo, kde se v pohodlí vašeho domova pohodlně uložíte na mnou přivezené masážní lehátko a já Vám namasíruji obličej který doplním i masáží kamínky, tato masáž je velice příjemná, zklidňující u které si krásně odpočinete, tuto masáž doplňuji masáží dekoltu nebo zad. Tuto masáž doporučuji na 20.minut + 40.minut zad.

Masáž obličeje lávovými kameny

Kameny

Masáž obličeje lávovými kameny probíhá cca 30 minut, jedná se o kombinaci ruční masáže doplněnou lávovými kameny, které jsou příjemně zahřáté a jejich doteky nastává příjemné uvolnění tváře, ale i mysli. Tato masáž je na uvolnění obličeje, povzbuzuje psychiku, napomáhá k odstranění únavy, regeneruje pokožku a vyhlazuje vrásky. Tuto masáž si můžete objednat i v kombinaci s relaxační masáží. V případě objednání této služby u Vás doma je zapotřebí, aby byla v blízkosti elektrická zásuvka pro případné dohřátí lávových kamenů.

Indická masáž hlavy

Indicka

Je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní část paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v rameno v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Uvolnění napětí v klíčových oblastech, úleva od bolesti, odblokování životní energie, znovuobnovení kloubní pohyblivosti krku a ramen, zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách, podpora činnosti nervového sytému, stimulace oběhového a lymfatického systému, zlepšení imunitního systému, povolení svalstva vlasové pokožky hlavy, povzbuzení růstu vlasů, zlepšení jejich kvality, odstranění poruch spánku a nespavosti, zlepšení koncentrace, jasnější myšlení energické vyrovnání. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Masáž horkými mušlemi

Mušle

Masáž horkými mušlemi je pravý tichomořský rituál, kdy pomocí tepla, specifických hmatů a olejů navodí u klienta hlubokou fyzickou i psychickou relaxaci. Pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti.

Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku a silně relaxačním dopadem na tělo a mysl. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a jejich plynulý pohyb po těle klienta, který napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže, masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Při této masáži je nutný přístup k teplé vodě, kterou si masérka přenese v lavórku k masážnímu lehátku!

Sportovní masáž

Tuto masáž nabízím po sportovním výkonu na zklidnění a uvolnění svalů v klidu Vašeho domova. Nejprve svaly prohřeji, poté voňavým olejem namasíruji a k tomu si pro dokonalý relax pustíme hudbu. Tato masáž je odměnou za sportovní výkon u které se uvolní příjemně svaly.

Nabízené služby Vám ráda poskytnu přímo u Vás doma, ve firmě, či sportovní akci.

Nenašli jste zde masáže, které hledáte? Rádi byste masáže zdravotní, či terapeutické? Ráda Vám doporučím svého kolegu maséra terapeuta.


Skvělý dárek pro vaše přátele

RELAXAČNÍ masáž jako skvělý dárek pro vaše přátele? Máte- li někoho na kom vám opravdu záleží a vidíte že nemá čas jen sám pro sebe, tak mu ho darujte právě vy. Hodinovou masáž vaši přátele jistě dostatečně ocení, příjemně si poleží na námi přivezeném lehátku, k tomu se zahřejí rašelinovými nosiči , poslechnou relaxační hudbu a pod našimi rukami se ještě tělo příjemně uvolní a mysl příjemně nabudí.

RELAXAČNÍ masáže pro zklidnění

Máte problémy s usínáním, tak právě RELAXAČNÍ masáž, je pro vás tím pravím, nepolikejte žádné pilulky ale nechte se příjemně uvolnit relaxační hudbou a vůní příjemného olejíčku při masáži u vás doma. Poté si uvařte bylinný čaj a nechte doznívat účinky relaxační masáže.

Příjemná masáž obličeje lávovými kameny

Jste-li unavená a potřebujete prostě jenom pořádně vypnout, tak tato masáž je určená právě Vám.

Přijedu za Vámi s příjemně nahřátými kamínky se kterými Vám příjemně namasíruji váš obličej a tím vypnu a zrelaxuji i vaše unavené tělo i mysl. Současně může namasírovat i dekolt pro uvolnění a omlazení. Tato masáž probíhá ccá 20 minin a je doplněná relaxační masáží zad ccá na 40 min.