Relaxační masáže doma

Relaxační masáže
Masáže doma
Sportovní masáže
Relaxační masáže doma

Zuzka

Do mateřské dovolené jsem se zabývala fotografováním a zpracováním fotografií. K mateřské dovolené se synem jsem si vzala na starosti ještě nemohoucí babičku, o kterou jsem se starala 24 hodin denně, jako hlavní pečovatelka a při této práci, která mně hodně obohatila o zkušenost s nemohoucím člověkem, jsem pochopila, že pomáhat a ulevovat lidem od stresu, únavy a bolesti je pro mě velmi důležité, a tak jsem se rozhodla pro práci MASÉRA. Tato práce je v mých očích důležitá a smysluplná, když se provádí s citem, láskou a pochopením a s přístupem ke každému klientovi individuálně. Při praxi mě nejvíce oslovila relaxační masáž a masáž lávovými kameny, při které jsem dokázala zapomenout na každodenní starosti a cítila se velmi uvolněná. Dále nabízím i sportovní masáž, protože před sportovním výkonem je třeba svaly uvolnit a nabudit a po sportovním výkonu zjemnit napětí.

Nyní Vám mohu nabídnout sportovní masáže, relaxační masáže, masáž obličeje lávovými kameny, havajské masáže "Lomi lomi" a indickou masáž hlavy.

Oslovila-li a přesvědčila-li jsem Vás, ozvěte se.

Budu se těšit, Zuzka

Skvělý dárek pro vaše přátele

RELAXAČNÍ masáž jako skvělý dárek pro vaše přátele? Máte- li někoho na kom vám opravdu záleží a vidíte že nemá čas jen sám pro sebe, tak mu ho darujte právě vy. Hodinovou masáž vaši přátele jistě dostatečně ocení, příjemně si poleží na námi přivezeném lehátku, k tomu se zahřejí rašelinovými nosiči , poslechnou relaxační hudbu a pod našimi rukami se ještě tělo příjemně uvolní a mysl příjemně nabudí.

RELAXAČNÍ masáže pro zklidnění

Máte problémy s usínáním, tak právě RELAXAČNÍ masáž, je pro vás tím pravím, nepolikejte žádné pilulky ale nechte se příjemně uvolnit relaxační hudbou a vůní příjemného olejíčku při masáži u vás doma. Poté si uvařte bylinný čaj a nechte doznívat účinky relaxační masáže.

Příjemná masáž obličeje lávovými kameny

Jste-li unavená a potřebujete prostě jenom pořádně vypnout, tak tato masáž je určená právě Vám.

Přijedu za Vámi s příjemně nahřátými kamínky se kterými Vám příjemně namasíruji váš obličej a tím vypnu a zrelaxuji i vaše unavené tělo i mysl. Současně může namasírovat i dekolt pro uvolnění a omlazení. Tato masáž probíhá ccá 20 minin a je doplněná relaxační masáží zad cca na 40 min.