Relaxační masáže doma

Relaxační masáže
Masáže doma
Sportovní masáže
Relaxační masáže doma

Kontakt

Působím jako mobilní masérka v Praze a okolí. Ráda přijedu za Vámi domů, do kanceláře, na sportovní akci apod...

Mé služby nabízím především v dopoledních hodinách, kdy si dokážete pro sebe najít hodinku času a při té příjemně relaxovat a uvolnit tělo i mysl.

Důležité upozornění: Poskytuji pouze masáže, které jsou zde uvedené. Neposkytuji masáže zdravotní, erotické, tantrické, ani thajské. Poskytuji masáže pouze pro relaxaci a podporu regenerace.

Masáže poskytuji pouze pro předem objednané klienty. Nejsem ambulance. Pokud hledáte masáž na dnes, prosím, ani nepište!

V případě zájmu mne můžete kontaktovat na:

ZUZANA VOPÁLKOVÁ

Tel.: +420 606 224 000

Skvělý dárek pro vaše přátele

RELAXAČNÍ masáž jako skvělý dárek pro vaše přátele? Máte- li někoho na kom vám opravdu záleží a vidíte že nemá čas jen sám pro sebe, tak mu ho darujte právě vy. Hodinovou masáž vaši přátele jistě dostatečně ocení, příjemně si poleží na námi přivezeném lehátku, k tomu se zahřejí rašelinovými nosiči , poslechnou relaxační hudbu a pod našimi rukami se ještě tělo příjemně uvolní a mysl příjemně nabudí.

RELAXAČNÍ masáže pro zklidnění

Máte problémy s usínáním, tak právě RELAXAČNÍ masáž, je pro vás tím pravím, nepolikejte žádné pilulky ale nechte se příjemně uvolnit relaxační hudbou a vůní příjemného olejíčku při masáži u vás doma. Poté si uvařte bylinný čaj a nechte doznívat účinky relaxační masáže.

Příjemná masáž obličeje lávovými kameny

Jste-li unavená a potřebujete prostě jenom pořádně vypnout, tak tato masáž je určená právě Vám.

Přijedu za Vámi s příjemně nahřátými kamínky se kterými Vám příjemně namasíruji váš obličej a tím vypnu a zrelaxuji i vaše unavené tělo i mysl. Současně může namasírovat i dekolt pro uvolnění a omlazení. Tato masáž probíhá ccá 20 minin a je doplněná relaxační masáží zad cca na 40 min.