Relaxační masáže doma

Ceník

Ceny mobilních masáží a masáží u mne v Radotíně jsou shodné. Doprava je již zahrnuta v ceně masáží. Uvedené ceny jsou tedy celkové a konečné za objednanou službu.

Ceník sportovních a relaxačních masáží

Délka masážeCena masáže
do 30 minut450,-
45 minut600,-
60 minut750,-
90 minut1050,-
120 minut1350,-

Indická masáž hlavy

DélkaCena
10 minut*300 Kč
30 minut800 Kč

Masáž obličeje Lávovými kameny

DélkaCena
10 minut*300 Kč
30 minut800 Kč

Masáž horkými mušlemi

DélkaCena
60 minut1000 Kč
90 minut1300 Kč

* Tato varianta je jako doplněk k jiné masáži

Dále nabízím množstevní slevu na mobilní masáže a to v případě objednání více navazujících masáží na jednom místě, bez nutnosti přemísťovat lehátko: 2. a každá následující masáž bude zlevněna o 100,- Kč.

Skvělý dárek pro vaše přátele

RELAXAČNÍ masáž jako skvělý dárek pro vaše přátele? Máte- li někoho na kom vám opravdu záleží a vidíte že nemá čas jen sám pro sebe, tak mu ho darujte právě vy. Hodinovou masáž vaši přátele jistě dostatečně ocení, příjemně si poleží na námi přivezeném lehátku, k tomu se zahřejí rašelinovými nosiči , poslechnou relaxační hudbu a pod našimi rukami se ještě tělo příjemně uvolní a mysl příjemně nabudí.

RELAXAČNÍ masáže pro zklidnění

Máte problémy s usínáním, tak právě RELAXAČNÍ masáž, je pro vás tím pravím, nepolikejte žádné pilulky ale nechte se příjemně uvolnit relaxační hudbou a vůní příjemného olejíčku při masáži u vás doma. Poté si uvařte bylinný čaj a nechte doznívat účinky relaxační masáže.

Příjemná masáž obličeje lávovými kameny

Jste-li unavená a potřebujete prostě jenom pořádně vypnout, tak tato masáž je určená právě Vám.

Přijedu za Vámi s příjemně nahřátými kamínky se kterými Vám příjemně namasíruji váš obličej a tím vypnu a zrelaxuji i vaše unavené tělo i mysl. Současně může namasírovat i dekolt pro uvolnění a omlazení. Tato masáž probíhá ccá 20 minin a je doplněná relaxační masáží zad ccá na 40 min.