Relaxační masáže doma

Relaxační masáže
Masáže doma
Sportovní masáže
Relaxační masáže doma

Reference

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří již využili tyto služby před Vámi. Potěší mne, pokud se i Vy podělíte o Váš názor. Učinit tak můžete na uvedeném kontaktu.

Masáže doma - Tomáš

woman
Zdravím Vás Zuzko,
využil jsem Vaše služby a dopřál jsem si masáže doma po náročném dni v práci. Masáž mi moc pomohla, příjemně jsem si při ní odpočinul. Zuzku určitě doporučuji a těším se na další setkání,
Tom

Relaxační masáž lávovými kameny - Lian

woman
Dobré ráno i Vám,
po náročném týdnu jsem se rozhodla celý den relaxovat a s Vámi paní Vopálková to šlo samo. Relaxační masáž lávovými kameny obličeje doplněné masáží zad byla ta nejlepší volba pro můj relaxační den. Díky moc.
Lian

Relaxační masáže domu - Aneta

woman
Dobrý den,
paní Zuzanu mi doporučila má kamarádka, která vyzkoušela relaxační masáže domu a byla spokojená, i já můžu paní Zuzka jedině doporučit , hodinová relaxační masáž zad a šíje byla prostě super, příjemné uvolnění jsem pocítila i druhý den.
Aneta

Sportovní masáže - David

woman
Dobrý den,
jsem sportovec, jezdím hlavně hodně na kole, a tak využívám sportovní masáže často, rozhodl jsem se využít sportovní masáže od paní Zuzany a rozhodně jsem nelitoval by naopak, byl jsem masáží nadšen, po hodině jsem měl záda a nohy opět uvolněné. Děkuji moc a doporučuji určitě vyzkoušet. David

Relaxační masáže domu

woman
Dobrý den,
paní Vopálkovou jsem si náhodně našel na internetu, kde mě oslovila její nabídka relaxační masáže domu, a tak jsem jí zavolal , milý hlas po telefonu mi přislíbil, že za 2 hodiny bude u mě, přijela příjemná paní s profesionálním přístupem, perfektně mě namasírovala a já se cítil po zbytek dne příjemně uvolněný a dobře se mi i usínalo. Děkuji paní Vopálková, rád se ozvu zas.

Skvělý dárek pro vaše přátele

RELAXAČNÍ masáž jako skvělý dárek pro vaše přátele? Máte- li někoho na kom vám opravdu záleží a vidíte že nemá čas jen sám pro sebe, tak mu ho darujte právě vy. Hodinovou masáž vaši přátele jistě dostatečně ocení, příjemně si poleží na námi přivezeném lehátku, k tomu se zahřejí rašelinovými nosiči , poslechnou relaxační hudbu a pod našimi rukami se ještě tělo příjemně uvolní a mysl příjemně nabudí.

RELAXAČNÍ masáže pro zklidnění

Máte problémy s usínáním, tak právě RELAXAČNÍ masáž, je pro vás tím pravím, nepolikejte žádné pilulky ale nechte se příjemně uvolnit relaxační hudbou a vůní příjemného olejíčku při masáži u vás doma. Poté si uvařte bylinný čaj a nechte doznívat účinky relaxační masáže.

Příjemná masáž obličeje lávovými kameny

Jste-li unavená a potřebujete prostě jenom pořádně vypnout, tak tato masáž je určená právě Vám.

Přijedu za Vámi s příjemně nahřátými kamínky se kterými Vám příjemně namasíruji váš obličej a tím vypnu a zrelaxuji i vaše unavené tělo i mysl. Současně může namasírovat i dekolt pro uvolnění a omlazení. Tato masáž probíhá ccá 20 minin a je doplněná relaxační masáží zad cca na 40 min.