1 | 2 | 3 | 4

Reference

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří již využili tyto služby před Vámi. Potěší mne, pokud se i Vy podělíte o Váš názor. Učinit tak můžete na uvedeném kontaktu.

žena
Zdravím Vás Zuzko,
využil jsem Vaše služby a dopřál jsem si masáže doma po náročném dni v práci. Masáž mi moc pomohla, příjemně jsem si při ní odpočinul. Zuzku určitě doporučuji a těším se na další setkání,
Tom
 
woman
Dobré ráno i Vám,
po náročném týdnu jsem se rozhodla celý den relaxovat a s Vámi paní Vopálková to šlo samo. Relaxační masáž lávovými kameny obličeje doplněné masáží zad byla ta nejlepší volba pro můj relaxační den. Díky moc.
Lian
 
woman
Dobrý den,
paní Zuzanu mi doporučila má kamarádka, která vyzkoušela relaxační masáže domu a byla spokojená, i já můžu paní Zuzka jedině doporučit , hodinová relaxační masáž zad a šíje byla prostě super, příjemné uvolnění jsem pocítila i druhý den.
Aneta
 
žena
Dobrý den,
jsem sportovec, jezdím hlavně hodně na kole, a tak využívám sportovní masáže často, rozhodl jsem se využít sportovní masáže od paní Zuzany a rozhodně jsem nelitoval by naopak, byl jsem masáží nadšen, po hodině jsem měl záda a nohy opět uvolněné. Děkuji moc a doporučuji určitě vyzkoušet.
David
 

Skvělý dárek pro vaše přátele

RELAXAČNÍ masáž jako skvělý dárek pro vaše přátele? Máte- li někoho na kom vám opravdu záleží a vidíte že nemá čas jen sám pro sebe, tak mu ho darujte právě vy. Hodinovou masáž vaši přátele jistě dostatečně ocení, příjemně si poleží na námi přivezeném lehátku, k tomu se zahřejí rašelinovými nosiči , poslechnou relaxační hudbu a pod našimi rukami se ještě tělo příjemně uvolní a mysl příjemně nabudí.

RELAXAČNÍ masáže pro zklidnění

Máte problémy s usínáním, tak právě RELAXAČNÍ masáž, je pro vás tím pravím, nepolikejte žádné pilulky ale nechte se příjemně uvolnit relaxační hudbou a vůní příjemného olejíčku při masáži u vás doma. Poté si uvařte bylinný čaj a nechte doznívat účinky relaxační masáže.

Příjemná masáž obličeje lávovými kameny

Jste-li unavená a potřebujete prostě jenom pořádně vypnout, tak tato masáž je určená právě Vám.

Přijedu za Vámi s příjemně nahřátými kamínky se kterými Vám příjemně namasíruji váš obličej a tím vypnu a zrelaxuji i vaše unavené tělo i mysl. Současně může namasírovat i dekolt pro uvolnění a omlazení. Tato masáž probíhá ccá 20 minin a je doplněná relaxační masáží zad ccá na 40 min.